Biz Kimiz?

Bizler gerektiğinde geceleri uykusuz kalıp yazılarımızı yazmaya çalışan, araştırmalarımızı derinlemesine yapıp okurlarımıza en kaliteli şekilde bilgiyi ulaştıran, ekip olarak beyin fırtınaları yapıp nasıl daha iyi olabiliriz diye düşünen, azimli, kararlı, çalışkan ve fedakar bir avuç üniversite öğrencisiyiz.

 

Misyonumuz

Önceliğimiz siber güvenlik olmak üzere teknoloji ve bilişim alanında siz değerli takipçilerimize kaliteli ve özgün içerikler üreterek her yaş grubuna hitap edecek şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.


Vizyonumuz

Gelecek nesillere öncü olabilecek kapasiteye ulaşıp, ülkemiz adına azimli, nitelikli ve vefakar insan yetiştirmek en büyük gayemizdir.

Blog Eğitimleri

Blog yazılarımızı okumak için herhangi bir kayıt işlemine gerek yoktur. Herhangi bir blog paylaşımımız da hiç bir kişisel veri kayıt edilmemekte, kayıt işlemi gerektirmemektedir.

Blog paylaşımlarımızı okumanız için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Blog konularımız ile "Blogger Komitesi" yönetim üyeleri ilgilenmektedir. her bir yönetim üyemiz farklı bir konu işleyerek bunları blog paylaşımları aracığıyla sizlere paylaşmaktadır.

Video Eğitimleri

Video eğitimlerimizden faydalanmak için eğitim bölümümüzü ziyaret ederek kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Video eğitimlerimizden yararlanabilmek için eğitim bölümümüze bakabilirsiniz.

Video eğitimlerimiz için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Eğitim bölümümüzden kayıt olup videolarımızı izlemeye başlayabilirsiniz.

Video eğitimlerimiz için "Video'lu Eğitim Komitesi" yönetim üyeleri her bir üye farklı bir konu seçecek şekilde bilişim, teknoloji ve siber güvenlik alanlarında eğitimler veriyorlar.

Workshop, Konferans ve Telekonferans

Workshop eğitimlerimiz bizzat yüz yüze verilen eğitimlerimizdir. Workshop eğitimlerimiz sürekli devam etmekte olup sosyal medya hesaplarımız ile paylaşılmaktadır.

Konferans bizzat eğitim verilen yerde bulunup verdiğimiz eğitimler olurken telekonferans internet aracılığı ile uzaktan bağlantı yapılarak verilen konferanslardır. Konferans ve telekonferans yer ve zamanları sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile bildirilmektedir.

Eğitimlerimiz çoğu ücretsizdir. Sosyal medya hesaplarımızdan etkinlikler ile ilgili her ayrıntıyı paylaşmaktayız.
bknz: instagram, twitter.

Tüm etkinliklerimiz sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile duyurulmaktadır. Etkinlik ile ilgili gerekli açıklama duyuru ile birlikte yapılacaktır.

bknz: instagram, twitter.